0,00 zł
0 artykuły

do kasy

Sport

G. Paschalidis ze swoją metodą 3AT ukazuje nam naturalne sposoby na poprawę i osiągnięcie najlepszych wyników. Istotne jest, aby swoje rekordy osiągać w zgodzie ze swoim organizmem. Dzięki metodzie 3AT wiemy, jak skutecznie dobrać właściwą dla siebie dyscyplinę sportową i ćwiczenia.

Ludzie, idąc za naukowym odkryciem 3AT, dzielą się na trzy typy osobowości w związku z czym, mają także szczególne, odmienne predyspozycje do różnych dziedzin sportu. Rozpatrując na przykład sporty drużynowe, takie jak piłka nożna, jedna osoba ma osobowość, która pozwoli jej stać się wybitnym napastnikiem, druga z kolei będzie niezastąpiona w obronie. W innym wypadku ktoś mający tendencję do niecierpliwienia się i szybkiego poddawania się, nie będzie znakomitym długodystansowcem, a nawet jeżeli wytrenuje w sobie fizyczne umiejętności umożliwiające mu osiąganie dobrych wyników w biegach na długi dystans, będzie on wewnętrznie skłócony ze sobą, co odbije się automatycznie na jego zadowoleniu i motywacji.

Metoda 3AT będzie pomocna nie tylko dla zawodowych sportowców i profesjonalistów. Mogą z niej z powodzeniem korzystać także osoby, które ćwiczą hobbystycznie, lub uprawiają sport w połączeniu z dietą w celu zachowania dobrej sylwetki i sprawności fizycznej.

Pamiętajmy, że wysiłek fizyczny decydująco wpływa na zapotrzebowanie energetyczne naszego organizmu i dieta jaką przyjmujemy musi mieć nie tylko właściwą ilość kalorii, ale także musi być dobrana jakościowo pod względem węglowodanów, białka i tłuszczu. Na naszej stronie znajdziecie właściwy kalkulator, który pomoże to oszacować: Kalkulator BMR

Z Modelu 3AT korzysta między innymi federalny trener lekkoatletyczny, Pan Manolis Karagiannis. Wraz z Dr. G. Paschalidisem wielokrotnie udzielał on zarówno wywiadów radiowych jak i wygłaszał prelekcje podczas konferencji, także na Międzynarodowej Konferencji Wychowania Fizycznego i Sportu. Współpracują także z klubami sportowymi.

Warto zapoznać się także z działem Aktywność Fizyczna.

Przeczytajcie także o: 3AT na świecie.